Złoty Podział

Już od czasów antycznych, proporcje u podstaw których leży Złoty Podział, uważane są za uosobienie piękna i estetyki. W czasach obecnych, tę perfekcyjną harmonie znajdujemy również w sztuce, w architekturze, w design i w wielu innych elementach. Złoty Podział ukazuje nam się na każdym kroku w naturze, dlatego wybraliśmy go jako podstawę naszych produktów. Rezultuje on ze zgodności proporcji, a wiec odniesienia i stosunku większego do mniejszego elementu, z równoczesnym odniesieniem i stosunkiem całości do większych elementów. Jako formuła do zachowania proporcji wymiarów, obowiązuje znana nam z matematyki liczba „Phi“ 1,618. Wszystkie nasze produkty szklane i porcelanowe są projektowane dokładnie wg powyższych wymiarów. Dzięki temu każda sztuka jest rozkoszą dla oka, będącą energetycznie w zgodzie z życiodajną siłą.

Ciąg Fibonacciego w Naturze

Cyfrowy Ciąg Fibonacciego bazuje na tych samych zasadach jak Złoty Podział i opisuje cechy charakterystyczne procesu wzrostu, który możemy zaobserwować w naturze, na przykład w pozycji jaką zajmują kwiaty i liście w roślinach. To wynika między innymi z lewo- i prawoskrętnych spirali o promieniu 8 do 13 lub 21 do 34 (wszystkie cyfry ciągu Fibonacciego). Gdy podzielimy te liczby, zawsze otrzymamy wynik 1.618, lepiej znany jako « Phi » lub Złoty Podział.

Każde pojedyncze ziarno w słonecznikowym koszu należy do lewoskrętnej i prawoskrętnej spirali. Niezwykłe jest to, że ilością spirali są tylko sąsiednie liczby do tych znajdujących się w Ciągu Fibonacciego. W słonecznikach dla przykładu można zawsze znaleźć kombinacje spirali 21/34, 34/55, 55/89 i w szczególności w dużych słonecznikach także 89/144 ziaren. Ta zasada znajduje swoje odzwierciedlenie również w stokrotkach, szyszkach, główkach kapusty, ananasie…

Sekwencja cyfr Ciągu Fibonacciego: 1+1=2, 1+2=3, 2+3=5, 3+5=8, 5+8=13 … 21+34=55, 34+55=89, 55+89=144 … Stosunek pomiędzy dwoma liczbami z Ciągu Fibonacciego wynosi zawsze 1,62 co stanowi Złoty Podział 34:21=1,62 55:34=1,62 89:55=1,62

Kwiat Życia – początek świętej geometrii

Początek tworzenia

Ten potężny symbol – kolejny wyraz tego, co jest czasem określane jako „świętej geometrii”, występuje w wielu kulturach i religiach – a także w produktach. I nie bez powodu. W swojej prostej piękna i doskonałości, jest symbolem wiecznego procesie tworzenia, w procesie, przyczynia się do harmonijnego reorganizacji lub „struktury” wody. The Flower of Life składa się z wielu nakładających się na siebie okręgi. Punktem wyjścia jest koło w centrum. Reprezentowane w tym kręgu jest podstawowym, geometryczne struktury, która ujawnia, że ​​początkowo, życie zerwał z jednego źródła. Słowo kluczowe: podział komórek. Podział komórki przebiega aż każde stworzenie osiągnął swój odpowiedni i harmonijną formę. Jako symbol ten jest wykorzystywany w produktach, wody odbywa się w tych produktach pamięta ten „oryginalny kod”. The Flower of Life pod wpływem Kwiatu Życia. Woda po raz kolejny organizuje się symetrycznie, jak to odpowiada jej podstawowej struktury, sześciokąta. I to samo, oryginalne, formularz znajduje się w sześciokątnym Kwiatu Życia!

Ponieważ wszystkie nasze produkty są tworzone z Golden stosunek, otrzymasz rewitalizowanych wodę z wszystkich z nich. Ale z Kwiat życia na dole jest też okazją do wzbogacenia wody z dodatkowymi informacjami.

Istnieją 4 różne kwiaty życia i pracują jako przyprawy – oni ożywiona woda jeszcze lepsze i bogatsze. Kolory mają odmianę różny wpływ na człowieka i wzbudzić emocje i skojarzenia. Kwiat jest spalany z zewnątrz w temperaturze 600 ° C.

Warianty Kwiatu Życia Nature’s Design

Poniżej możesz wybrać odpowiedni kwiat życia dla siebie intuicyjnie – sprawdź, który kwiat życia przyciągnie Twoją uwagę.

Złoty Kwiat Życia

Ta odmiana z prawdziwego złota  (24-karatowe złoto) jest najbardziej popularna na całym świecie. Złoto jest znany ze swojej mocy energetycznej całej historii. Dlatego ten kwiat wzbogaca rewitalizacji wody energią siły życiowej.

Wariant GOLD:
24 karatowe złoto zapewnia energiczne wsparcie i wzmocnienie biologicznej. W terapii kolorami, kolor złoto jest związane z wzmocnienia układu odpornościowego i stymulacji wyższej świadomości dla ewolucji Jaźni.

Biały Kwiat Życia

Biały kolor jest znany ze swojej czystości. Jest to związane z dobrem, w sposób uczciwy, początku, niewinności i doskonałości. Ten kwiat pomoże poszerzyć swoje postrzeganie i sprawi, że poczujesz się bardziej otwarte na nowe możliwości i sugestie.

BIAŁY wariant:
promuje otwartość i kompletności w percepcji. W terapii kolorami, kolor biały jest związane ze zdrowiem ciał fizycznych i emocjonalnych, i uzdrowienia ogólnie.

Kolorowy Kwiat Życia

Patrząc na tęczę czujemy się szczęście. Tęczowe kolory mają pozytywny wpływ na nas, ponieważ każdy wibruje z własnym rezonansem. Dlatego ten kwiat wzbogaca wodę o optymizm, o pozytywnym nastawieniem do świata i nas samych.

KOLOROWY wariant:
Promuje szczęśliwego, życia potwierdzając przytomność. Wielobarwne wersja Kwiatu Życia jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci lub Wewnętrznej „” Dziecko u dorosłych i pobudza energię i doświadczenie radości. Ta karafka jest również określana jako „szczęśliwy”.

Platynowy Kwiat Życia

Jest tylko 0005 części na Milion platyny w skorupie ziemskiej. Ponieważ jest to niezwykle rzadkie metalu na naszej planecie, każdy posiadacz, powinien być bardzo dumny. Dlatego właśnie ten kwiat jest dobry dla wzmocnienia pewności w siebie i miłości wobec nas samych.

PLATYNOWY wariant:
Aktywuje poczucie własnej miłości i samopoznania.

Symbole stosowano we wszystkich kulturach na całym świecie w całej historii. To jest matematycznie udowodnione, że podstawowe geometryczne wzory stanowią fundament, na którym życie jest nieustannie urodził. Symbole naturalne są wyrazem istoty życia. Najbardziej minute podmioty (fraktale, neutrin) ułatwiają znacznie zróżnicowane projekty w całym kosmosie.

Rozumienie pojęcia „naturalnie występujące rezonans” – że wszystkie rzeczy są w stanie wibracji – wyjaśnia skuteczność symboliki. Woda wydaje się być w stanie rozpoznać informacje o zróżnicowanym charakterze i transportować swoje znaczenie. W rezultacie informacje, które może zawierać, elementów kształtowych, kolory, wzory geometryczne i kombinacji słów, może mieć wpływ na zmianę struktury biologicznej. Szczególnie silne zjawiska rezonansu mogą wynikać z rozszerzonej prezentacji struktur występujących w przyrodzie, takich jak naturalne geometrycznym symbolem „Flower of Life”.

„KWIAT ŻYCIA” symbol jest uważany za jeden z najpotężniejszych symboli świętej geometrii. Początkowo odkryte na pomnik z kamienia w świątyni starożytnego Egiptu, to jest symbolicznym źródła i wzajemnych więzi wszelkiego życia. W wielu kulturach na świecie, Kwiat życie symbol został znany i używany do zasilania i stabilizacji żywności i wody. Symbol ten został naniesiony na dnie karafki, kubków, szklanki i talerze energii w różnych kolorach. Każdy kolor ma określone celowe działanie na energicznym nadrukiem wody i otoczenia, zgodnie z zasadami terapii kolorami.