Naturalna witalizacja wody

Witalizacja wody dzięki karafce Nature’s Design

O Nas

Karafka do wody to przygoda z witalizacją i uzdatnianiem wody.

Od dłuższego czasu poszukiwałem sposobu na skuteczne i szybkie strukturyzowanie wody do picia. Na samym początku za przykładem M. Tombaka zamrażaliśmy wodę i potem odmrażali, dzięki temu odzyskiwała strukturę. Woda uzyskana w ten sposób ma inny smak.

Zainteresowało Nas również Długowieczne plemię Hunzów. Piją wodę spływającą z lodowca – jest to jeden z czynników, który ma wpływ na ich długie i zdrowe życie.

Potem stosowaliśmy różnego rodzaju filtru mechaniczne, osmotyczne. Wszystko aby uzdatnić wodę do picia aby ją poprawić jakościowo i usunąć zanieczyszczenia (chlor i inne substancje).

Złoty podział w naturze.

Thomas Chochola wykorzystał to przy produkcji karafek do wody i uzyskał cudowny efekt witalizujący wodę w krótkim czasie. To jest to czego szukałem przez kilka ostatnich lat dodatkowo cena jest przystępna.

Nasze dążenie do najbardziej energetyzującego i harmonijnego układu złotego podziału. Wzorem do naśladowania potężny symbol Kwiatu Życia.

Kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem doświadczenia Japońskiego naukowca Masaru Emoto.  Kryształy wodny, pokazują różnicę pod wpływem intencji. Struktura wody zmienia się na pozytywną, jeśli intencja jest pozytywna. Jeżeli negatywna woda ma złe struktury.

emoto-masaro-miłość-i-wdzięczność1

Co nas najbardziej fascynuje Projektowania Natury była pozytywna zmiana struktury wody. Powstaje w wyniku świadomego korzystania z form, które są w zgodzie z zasadą projektowania świata przyrody. Od tego czasu, fascynacja wodą i jej postaci pozostała z nami. 

To, co wyróżnia projekt Natury na dzisiaj: elegancki, blisko natury. Wysokiej jakości produkty do codziennego użytku. Dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.

Na najbliższych stronach przybliżymy Państwu temat karafek do wody i płynów. Oraz innych naczyń, które witalizują płyny i produkty które są w nich umieszczone.

Nature’s Design – produkty w harmoni z naturą

Nasze produkty oparte są wyłącznie na naturalnych surowców takich jak piasek kwarcowy, wapień, kwarc, skaleń, kaolin, gliny, drewna, korka i kauczuku. Z tych surowców naturalnych produkujemy nasze wyroby ze szkła, porcelany, fajansu, drewna, korka i kauczuku. Projekt natury pragnie zapewnić, że wszystkie produkty i nowe rozwiązania produktowe z tych naturalnych i trwałych materiałów są produkowane ekologicznie, tak, że są one niemal 100% bez końca, jak recyklingu szkła i ceramiki, lub być kompostowania i naturalnie zdegradowany.